Gdzie pojechać na narty?

Miłośników sportów zimowych z roku na rok przybywa coraz więcej. Jedną z najpopularniejszych dyscyplin jest narciarstwo. Gdy tylko zbliża się sezon, wiele osób planuje wyjazd na stok. Warunki pogodowe w naszym kraju nie zawsze pozwalają na nieograniczone szusowanie po stokach narciarskich. Z tego względu wielu Polaków chętnie decyduje się na wyjazd za granicę, np. do Włoch lub Austrii.

Sprawdź ofertę

Gdzie pojechać na narty?

Zastanawiając się nad lokalizacją, warto wziąć pod uwagę Alpy. Tamtejsze stoki są idealnie przygotowane, różnorodne i dostosowane do różnych poziomów umiejętności. Przebywając w Alpach, można być pewnym, że warunki do jazdy będą niemal idealne. Od listopada do kwietnia jest tam doskonała pogoda. Zaletą Alp jest także bardzo dobra infrastruktura – wszędzie dostępne są miejsca noclegowe i restauracje serwujące przepyszne regionalne przysmaki. Nie sposób pominąć także mnóstwa aktywności w zakresie sportów zimowych. W Austrii i we Włoszech dostępne są trasy, z których mogą korzystać zarówno profesjonaliści, jak i osoby początkujące. Istnieje oczywiście możliwość skorzystania z usług instruktora lub wypożyczalni sprzętów. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie warto pojechać na narty do Austrii, możesz skorzystać z wyszukiwarki internetowej. Jedną z firm, która oferuje organizację wyjazdów w najpiękniejsze regiony Alp i Dolomitów, jest Nastok.pl

Gdzie pojechać na narty we Włoszech?

Decydując się na narty w Alpach, warto także postawić na stronę włoską. Wbrew pozorom, Włochy to nie tylko plaże, klimatyczne miasteczka i zabytki. Południowe Alpy charakteryzują się idealnymi warunkami, które powinny usatysfakcjonować miłośników białego szaleństwa na stoku. Podobnie jak w Austrii, także we Włoszech baza noclegowa dla turystów jest bardzo rozbudowana. Dostępne są trasy dla mniej lub bardziej zaawansowanych narciarzy. Warto także zaznaczyć, że dużą zaletą wyjazdów na narty do Włoch jest wspaniała atmosfera, która tam panuje. Kraj ten słynie z niezwykłej gościnności i pysznego jedzenia. Stoki narciarskie są doskonale oświetlone, dzięki czemu można pozwolić sobie na szusowanie także wieczorami. Dodatkowo dostępnych jest wiele atrakcyjnych ofert dla rodzin z dziećmi. Podczas gdy rodzice będą spędzać czas na stoku, maluchy mogą wziąć udział w różnych ciekawych zajęciach organizowanych przez animatorów. Gdzie pojechać na narty? Warto wybrać Austrię lub Włochy! To gwarancja doskonałych warunków pogodowych oraz szansa na aktywny wypoczynek!
Dane kontaktowe
Adres
31-158 Kraków, Krowoderska 77
Napisz do nas!