Nastok.pl opinie

Razem z rodziną wiele razy korzystaliśmy z oferty Nastok.pl. Do pierwszego wyjazdu organizowanego przez tę firmę nakłoniły nas opinie znajomych i był to strzał w dziesiątkę. Szczególnie podoba nam się Dolina Aosty – zróżnicowane trasy i możliwość zorganizowania opieki dla dzieci sprawia, że sam mogę szusować po trudniejszych stokach, a maluchy będą się rozwijały na trasach bardziej do nich dostosowanych. Nigdy nie mieliśmy także problemów z noclegami czy skipassem. Polecam!
Marek
Jestem miłośniczką narciarstwa i przez kilka lat jeździłam na nartach w Polsce. Jednak w końcu chciałam spróbować czegoś więcej. Nie wiedziałam, jak samodzielnie zorganizować wyjazdu, dlatego szukając pomocy trafiłam na ofertę Nastok.pl. Konsultanci szybko przedstawili mi kilka ofert w różnych terminach, dopytali o poziom zaawansowania i dzięki temu mogłam skorzystać z wyjazdu idealnie dopasowanego pode mnie! Do tego trafiłam do bardzo wygodnego hotelu, a tamtejsze jedzenie... palce lizać!
Anastazja
Zwykle wyjeżdżając na narty wybierałem jedną lokalizację w Szwajcarii i sam zajmowałem się całą organizacją. Przez ostatni rok bardzo dużo pracowałem i nie miałem dużo czasu, a chciałem nadal zabrać dzieciaki na ferie, dlatego skorzystałem z usług Nastok.pl. W mojej opinii to wielka wygoda! W zasadzie nie musiałem nic załatwiać po wstępnych ustaleniach z firmą, a do niczego w ramach wyjazdu nie mogę się przyczepić. No może na to, że trwał za krótko :) Do tego ceny są bardzo atrakcyjne!
Robert
Już drugi raz pojechałam na narty korzystając z wyjazdu organizowanego przez Nastok.pl. Dwa lata temu zakochałam się w Dolinie Aosty i najbardziej podoba mi się to, że mam dostęp do tak wielu stoków. Do tego tamtejsze jedzenie jest przepyszne! Przede wszystkim doceniam świetne jak za tę cenę zakwaterowanie. Hotel miał wszystko, czego potrzeba. Wcześniej nie byłam wielką miłośniczką narciarstwa, ale teraz nie mogę sobie wyobrazić kolejnej zimy bez wyjazdu, polecam serdecznie!
Karolina
Od dziecka jeżdżę na nartach, ale kiedy w moim życiu pojawiły się dzieci, bardziej zajmowałem się nimi, niż jeździłem samodzielnie po dopasowanych do mojego poziomu trasach. Dlatego wybrałem ofertę Nastok.pl – mogłem zapewnić maluchom opiekę i zajęcia z intruktorem, a ja sam zyskałem możliwość poszusowania na najtrudniejszych trasach. Dzieci przy okazji poznały rówieśników i również bawiły się świetnie. Doceniam też świetny nocleg, ciężko znaleźć lepszy przy tych cenach :)
Dominik
Dane kontaktowe
Adres
31-158 Kraków, Krowoderska 77
Napisz do nas!